Read the Official Description

CÍLE

  • Připravit lidi schopné úspěšně vykonávat v obchodním světě v souladu s etickými a sociálního hlediska.
  • Pochopení dynamiky firmy, porozumění a zvládnutí všech hledisek týkajících se řízení podniků, což umožňuje ucelený a komplexní pohled na tuto skutečnost, která je nezbytná, aby se dospělo na nejvyšší úrovni kvalitních moderních organizací.
  • Rozvíjet manažerské dovednosti potřebné k provedení úspěšné konkurenční strategie tím, že integruje osobní modely vedení, která je nezbytná k provedení před týmů složených z vysoce výkonných organizací.
  • Generovat globální vizi se silným kotvy v regionálních podniků v Latinské Americe.

příjemci

Je nezbytnou podmínkou mít dokončené vysokoškolské vzdělání a mají tři roky manažerských zkušeností.

Studijní plán

  • zásadním krokem
  • VOLITELNÁ STAGE
  • INTEGRADORA STAGE

Osvědčení

Po dokončení osnov účastník obdrží Títulode "magisterský titul v oboru Business Administration - Executive MBA" (*) o ciální titul udělený na španělském území Francisco de Vitoria University.

(*) Oficiální název uznávány ve všech zemích Evropské unie, které mají být vydány ve Španělsku, s požadavkem docházky akademický týden v Madridu. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí.

Metodologie

Zaměřuje se na účastníka a přizpůsobit svůj zásah může obohatit proces učení. Je neobyčejně aktivní a participativní. Rozvíjí případové studie, semináře a cvičení. Diktát Magistr si klade za cíl, spíše než jen předávání znalostí, podporovat koncepční a analytické dovednosti nezbytné k provedení změn, rozhodovat se a přivést je k uskutečnění s nástroji a nejnovější poznatky.

ADEN vyvinula interaktivní model učení pedagogickou s názvem PERICLES modelu přenosu, který umožňuje přenos poznatků získaných na pracovišti s praktickým přístupem.

K posílení retence a použitelnost, těžké použití obou digitálních simulátorů a rady, založené na matematických modelech, které umožňují prožívat a hrát situace v podnikatelském světě, kde se rozhoduje a provádí se jejich dopad Verica v prostředí hravý.

Ve stejné době, MBA je navržen tak z konceptu s vlastní správou, přičemž každý účastník zvolí konkrétní perl jeho vlastní kariéru, výběrem volitelných programů a také spravovat řídit své akademické časy, a to prostřednictvím získání akademického úvěru během čtyř let uvažuje maximální dobu dokončena.

Program taught in:
Angličtina
španělština

See 1 more programs offered by ADEN campus Republica Domincana »

This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline