EMBA

Všeobecné informace

Popis programu

Výkonný program MBA nabízí jedinečnou vzdělávací zkušenost zaměřenou na mezinárodní vedení a manažerské postupy platné pro současné a budoucí organizační představitele v soukromém i veřejném sektoru. Výuka se projevuje tím, že jednotlivec je nejdůležitějším přínosem v rámci jakékoliv činnosti; proto budete vyškoleni jako odborník, který profesionálně spravuje a rozšiřuje lidský kapitál ve vaší organizaci.

Program se koná v Stockholm Business School v Kräftriketu, který se nachází v Brunnsvikenu a na místě v centru Stockholmu. Program eMBA tvoří patnáct kurzů a závěrečnou práci, která dohromady odpovídá 60 kreditům ECTS. Každý semestr se skládá ze čtyř povinných předmětů (3 ECTS každý) během prvních tří semestrů plus mezinárodního pracovního týdne a jednoho kurzu osobního rozvoje, který se táhne přes celý program. Čtvrtý semestr se skládá z diplomové práce (15 kreditů) s podporou poradců. V případě potřeby je povoleno studijní přestávka na jeden nebo dva semestry.

Jazyk výuky je převážně švédský, nicméně většina literatury a některé výuky budou v angličtině.

Třídění

K úspěšnému absolvování kurzu je zapotřebí alespoň 75% účast. Každý kurz je modulován individuálním psaným zadáním. Většina váhy je umístěna na individuální zadání, kde účastníci spojují teoretické poznatky získané v rámci své organizace.

Osvědčení

Po úspěšném dokončení programu jsou účastníci uděleni MSc v oboru Business Administration (60 ECTS) ze Stockholmské univerzity. Certifikáty z obchodní školy budou také uděleny pro absolvování magisterského oboru Business Administration.

Více informací na našich webových stránkách www.sbs.su.se/emba

Poslední aktualizace Úno 2018

Informace o škole

SBS is located in restored buildings dating back to 1912 in the traditional Kräftriket campus area, beautifully located near the picturesque Brunnsviken lake. The area is within walking distance of St ... Čtěte více

SBS is located in restored buildings dating back to 1912 in the traditional Kräftriket campus area, beautifully located near the picturesque Brunnsviken lake. The area is within walking distance of Stockholm city centre and is easily accessible by public transportation. Méně