Výkonný program MBA nabízí jedinečnou vzdělávací zkušenost zaměřenou na mezinárodní vedení a manažerské postupy platné pro současné a budoucí organizační představitele v soukromém i veřejném sektoru. Výuka se projevuje tím, že jednotlivec je nejdůležitějším přínosem v rámci jakékoliv činnosti; proto budete vyškoleni jako odborník, který profesionálně spravuje a rozšiřuje lidský kapitál ve vaší organizaci.

Program se koná v Stockholm Business School v Kräftriketu, který se nachází v Brunnsvikenu a na místě v centru Stockholmu. Program eMBA tvoří patnáct kurzů a závěrečnou práci, která dohromady odpovídá 60 kreditům ECTS. Každý semestr se skládá ze čtyř povinných předmětů (3 ECTS každý) během prvních tří semestrů plus mezinárodního pracovního týdne a jednoho kurzu osobního rozvoje, který se táhne přes celý program. Čtvrtý semestr se skládá z diplomové práce (15 kreditů) s podporou poradců. V případě potřeby je povoleno studijní přestávka na jeden nebo dva semestry.

Jazyk výuky je převážně švédský, nicméně většina literatury a některé výuky budou v angličtině.

Třídění

K úspěšnému absolvování kurzu je zapotřebí alespoň 75% účast. Každý kurz je modulován individuálním psaným zadáním. Většina váhy je umístěna na individuální zadání, kde účastníci spojují teoretické poznatky získané v rámci své organizace.

Osvědčení

Po úspěšném dokončení programu jsou účastníci uděleni MSc v oboru Business Administration (60 ECTS) ze Stockholmské univerzity. Certifikáty z obchodní školy budou také uděleny pro absolvování magisterského oboru Business Administration.

Více informací na našich webových stránkách www.sbs.su.se/emba

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
  • švédský
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 semestry
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date