Emba-global

London Business School

Popis programu

Read the Official Description

Emba-global

London Business School

Proč EMBA-Global?


Globální vůdci potřebují více než jednu perspektivu. Všechny Executive MBA programy vám dávají kombinaci praxe a studia. Pouze EMBA-Global nabízí odborné znalosti dvou světových předních obchodních škol umístěných ve dvou hlavních světových obchodních centrech - Londýně a New Yorku.

EMBA-Global v Londýně a Columbia Business School nabízí:

Akademická přísnost - akademické standardy odpovídají standardům MBA programů obou škol. Studenti získají dva tituly MBA akreditované na University of London a Columbia Business School a jsou řádnými členy obou institucí.

Expertní fakulta - naše fakulty jsou světově proslulí odborníci, praktici a učitelé. Jsou jádrem mezinárodních akademických a obchodních úspěchů obou škol.

Dynamickí studenti - tito jsou rozmanité, vysoce kvalitní, globálně zaměřené vůdcové, od široké škály národností a odvětví. Studenti přinášejí různé a hloubky zkušenosti EMBA-Global, učí se od sebe navzájem i od fakulty.

Vzdělávací filozofie - obě školy využívají svých míst k čerpání z okolní podnikatelské komunity ve dvou velkých obchodních centrech, přitahují hostující řečníky a vedoucí pracovníky. Důraz je kladen na interakci ve třídě, sdílení zkušeností a společné učení.

Výhody pro sponzorské organizace - studenti pokračují ve své kariéře při získávání titulu. To znamená, že uplatní své nové učení na pracovišti a zároveň přinesou své odborné zkušenosti do učebny.

Přední reputace - obě školy mají silnou reputaci, jsou uznávány po celém světě a vysoce hodnocené ve všech klíčových oblastech podnikání.

Dopad Kariéra


EMBA-Global studenti jsou globální odborníci, kteří integrují náročné, nadnárodní odpovědnosti a řídí intenzivní a důsledné učební plán v Londýně a Columbii - dvě světové třídní obchodní školy. Vykazují výjimečné ambice, průkopnický a inovativní duch a odhodlání stát se seniorskými a vlivnými obchodními muži a ženami na světové scéně.

Studenti EMBA-Global jsou zaměstnáni na plný úvazek během tohoto 20měsíčního programu a obohacují své role využitím učení s okamžitým dopadem a přínosem pro jejich společnost.

Program zahrnuje workshopy profesního rozvoje, které se zaměřují na to, aby poskytly studentům informace a dovednosti potřebné k tomu, aby jim pomohly rozvíjet osobní kariérovou strategii.

Studenti mohou získat přístup k Executive MBA Career Services, pokud:

a) se během programu stávají nezaměstnanými, nebo
b) jejich zaměstnavatel souhlasí s tím, že mají plný přístup k službám kariéry

Cílová skupina


EMBA-Global přitahuje určitý typ manažera: jsou výjimečné, ambiciózní, průkopnické, inovativní a mají globální perspektivu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
May 2019
Duration
Délka trvání
20 měsíců
Kombinované
Price
Cena
126,000 USD
financování
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : May 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : May 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
May 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu