Proč EMBA-Global?


Globální vůdci potřebují více než jednu perspektivu. Všechny Executive MBA programy vám dávají kombinaci praxe a studia. Pouze EMBA-Global nabízí odborné znalosti dvou světových předních obchodních škol umístěných ve dvou hlavních světových obchodních centrech - Londýně a New Yorku.

EMBA-Global v Londýně a Columbia Business School nabízí:

Akademická přísnost - akademické standardy odpovídají standardům MBA programů obou škol. Studenti získají dva tituly MBA akreditované na University of London a Columbia Business School a jsou řádnými členy obou institucí.

Expertní fakulta - naše fakulty jsou světově proslulí odborníci, praktici a učitelé. Jsou jádrem mezinárodních akademických a obchodních úspěchů obou škol.

Dynamickí studenti - tito jsou rozmanité, vysoce kvalitní, globálně zaměřené vůdcové, od široké škály národností a odvětví. Studenti přinášejí různé a hloubky zkušenosti EMBA-Global, učí se od sebe navzájem i od fakulty.

Vzdělávací filozofie - obě školy využívají svých míst k čerpání z okolní podnikatelské komunity ve dvou velkých obchodních centrech, přitahují hostující řečníky a vedoucí pracovníky. Důraz je kladen na interakci ve třídě, sdílení zkušeností a společné učení.

Výhody pro sponzorské organizace - studenti pokračují ve své kariéře při získávání titulu. To znamená, že uplatní své nové učení na pracovišti a zároveň přinesou své odborné zkušenosti do učebny.

Přední reputace - obě školy mají silnou reputaci, jsou uznávány po celém světě a vysoce hodnocené ve všech klíčových oblastech podnikání.

Dopad Kariéra


EMBA-Global studenti jsou globální odborníci, kteří integrují náročné, nadnárodní odpovědnosti a řídí intenzivní a důsledné učební plán v Londýně a Columbii - dvě světové třídní obchodní školy. Vykazují výjimečné ambice, průkopnický a inovativní duch a odhodlání stát se seniorskými a vlivnými obchodními muži a ženami na světové scéně.

Studenti EMBA-Global jsou zaměstnáni na plný úvazek během tohoto 20měsíčního programu a obohacují své role využitím učení s okamžitým dopadem a přínosem pro jejich společnost.

Program zahrnuje workshopy profesního rozvoje, které se zaměřují na to, aby poskytly studentům informace a dovednosti potřebné k tomu, aby jim pomohly rozvíjet osobní kariérovou strategii.

Studenti mohou získat přístup k Executive MBA Career Services, pokud:

a) se během programu stávají nezaměstnanými, nebo
b) jejich zaměstnavatel souhlasí s tím, že mají plný přístup k službám kariéry

Cílová skupina


EMBA-Global přitahuje určitý typ manažera: jsou výjimečné, ambiciózní, průkopnické, inovativní a mají globální perspektivu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z London Business School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
20 měsíců
Kombinované
Price
126,000 USD
financování
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date