ESSEC Global MBA

ESSEC Business School

Popis programu

Read the Official Description

ESSEC Global MBA

ESSEC Business School

Navrženo tak, aby vaše kariéra katapultovala

Být obchodním důvtipem na domácím trávníku už nestačí. Abychom uspěli v dnešním rychle se měnícím obchodním světě, jsou zásadní globální perspektivy a mezikulturní kompetence. ESSEC Global MBA vám pomůže rozvíjet dovednosti v oblasti tvořivosti a řešení problémů v multikulturním kontextu, ve velmi odlišném podnikovém prostředí a v řadě specializovaných oblastí odborných znalostí.

ESSEC Global MBA je MBA na plný úvazek, nabízí pět majors s celkovým důrazem na mezinárodních trzích. Digitální dopad, který v současné době zaznamenávají všechny společnosti, bude v programu silně přítomen a poskytne mu jedinečnou strukturu.

Zaměřujete se na základní obchodní koncepty prostřednictvím silných akademických a inovativních přístupů k učení. Budete také těžit z ponoření do reálných projektů a obchodních situací prostřednictvím terénních výletů a firemních návštěv, které vám poskytnou dovednosti potřebné k úspěšnému přistání vaší budoucí sny.

Struktura programu

V průběhu roku získáte solidní základ v základních obchodních koncepcích, budete mít možnost se specializovat na určitou oblast, v multikulturním prostředí poskytovaném některým z našich kampusů ve Francii nebo v Singapuru. Základní kurzy jsou přijímány všemi studenty společně, zatímco během volitelných kurzů můžete být ve třídě se studenty z jiných programů. V průběhu celého roku absolvují studenti také neustálé osobní a profesní rozvoj, jako je mentoring, vytváření sítí, příprava životopisů, rozhovory, umístění a podobně.

Program ESSEC Global MBA nabízí pět velkých projektů:

  • 3 lze provést v areálu ESSEC ve Francii
  • 1 v ESSEC Asia-Pacific (Singapur)
  • 1 v obou školách ESSEC ve Francii a Singapuru

Co dělá program jedinečný?

Mezinárodní fakulta světové třídy ESSEC

Budete mít privilegium na výuku světoznámé fakulty ESSEC , která se skládá z více než 135 osob, které představují 35 národností a nejprestižnější instituce na světě. Program se opírá o mezinárodní profesory, kteří jsou odborníky v jednotlivých oblastech, a obohatí tak zkušenost prostřednictvím případových studií, které čerpají z každého odvětví.

Mentor Program

Budete spárováni s zkušenými pracovníky ve vašem sektoru zájmu, který slouží jako mentor po celý rok. Úkolem mentora je nabídnout nahlédnutí do kariérních vyhlídek a příležitostí ve vaší oblasti, jakož i podporu při definování vašich profesionálních ambicí a budování sítí.

Majors zakotvené v centrech excelence ESSEC

ESSEC Global MBA umožňuje studentům z nejrůznějších oborů využívat výzkum, síť a zdroje z různých firemních křesel, center výzkumu a center excelence. Zúčastníte se hluboké odborné znalosti a znalostní základny zúčastněných fakult. Nabízejí strategie pro pochopení budoucích výzev a vedou rozvoj partnerství. ESSEC výzkum společnosti ESSEC do center excelence v reálném čase a posiluje jejich roli inkubátorů inovací v oblasti vzdělávání. Pro partnery ESSEC představují laboratoře, kde mohou být nápady testovány a vyhodnocovány v "intrapreneurial" kontextu.

Leadership Training

Chcete-li začít s vaší MBA cestou v duchu budování týmu, budete ponořeni do extrémní situace v oblasti výcviku vedoucích k získání zkušeností a vnímání sebe sama a vašich vrstevníků. Přečtěte si o zkušenostech předchozích studentů na blogu. Pro studenty na francouzském kampusu se to uskutečňuje ve francouzské vojenské škole St Cyr Coëtquidan. Pro účastníky na asijsko-tichomořském areálu se to koná v Hotelu Orangutan.

Digitální týdenní soutěž

ESSEC Global MBA vás opravdu připravuje na "digitální transformaci" a technologické inovace, které i nadále transformují náš svět práce. Během soutěže o digitální týden ESSEC budete pracovat ve smíšených týmech na konzultačním projektu pro skutečné společnosti týkající se "digitální výzvy" a na konci týdne přednesete profesionální návrh před panelem zástupců společností.

Mezinárodní polní výlet

Mezinárodní exkurze vám umožní porozumět současným podnikatelským problémům v různých socioekonomických a kulturních souvislostech. Během druhého semestru se vydáte na týdenní výlet, jehož místo se každoročně mění. Tato exkurze je kombinací kulturních a odborných aktivit, které vám pomohou prozkoumat, jak se podnikání řídí v jiné části světa. Během této cesty dokončíte průmyslově zaměřený výzkumný projekt, navštívíte společnosti a setkáte se s místními absolventy ESSEC . Minulé cesty byly provedeny do Číny, Jižní Afriky, Ruska, Hongkongu, Dubaje, Itálie ...

Projekt Capstone Consulting Field

Tento závěrečný projekt je speciálně navržen tak, aby vám poskytl praktické zkušenosti, které vám pomohou pracovat s týmem na podnikovém problému v reálném životě a umožní vám aplikovat a prokázat své nově získané dovednosti a znalosti. V závislosti na vašem významu by mohl mít projekt podobu soutěžního případového případu nebo konzultační mise o důležitých a strategických tématech definovaných ve spolupráci se sponzorskými společnostmi. Je zaměřen na tří až čtyřtýdenní tlumočení vedené fakultou - vedoucím, které vyvrcholilo závěrečnou písemnou zprávou a prezentací, která byla dokončena během semináře capstone.

Mám profil, který se hodí?

Globální MBA je určen pro profesionály s vysokým potenciálem, kteří chtějí učinit kariérní krok.

  • Jste motivováni k rychlejšímu sledování své kariéry v mezinárodním měřítku získáním příslušných dovedností a sítí?
  • Chtěla byste pokročit na další úroveň řízení, zahájit vlastní podnikání nebo zlepšit stávající obchodní dovednosti?
  • Máte kvalitní postgraduální pracovní zkušenosti?
  • Máte konkurenční skóre GMAT a pokročilou úroveň angličtiny?
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace July 3, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
45,000 EUR
Výuka pro ESSEC Global MBA závisí na volbě kampusu
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Round 2 Deadline
Locations
Francie - Cergy, Île-de-France
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Round 2 Deadline
Datum ukončení Kontaktuj školu
Singapur - Singapore
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Round 2 Deadline
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Francie - Cergy, Île-de-France
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Round 2 Deadline
Datum ukončení Kontaktuj školu
Singapur - Singapore
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Round 2 Deadline
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

Start of the school year for participants of the new ESSEC Global MBA

Digital Week Competition for the ESSEC Global MBA

ESSEC Global MBA : Leadership training at Saint-Cyr Coëtquidan