ESMT-DI EMBA / EMPA Dual Degree Program

Všeobecné informace

Popis programu

Dual Degree Program EMBA-EMPA připravuje zkušené manažery pro výkonné vedoucí úlohy jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru tím, že kombinuje nejlepší postupy řízení obchodu s odborným vhledem do řízení a analýzy politik.

Program EMBA na evropské škole řízení a techniky v Berlíně (ESMT) je přísný obecný manažerský program, který vede váš přechod od managementu k vedoucímu postavení seniorů a podnikatelským rolím. Program je navržen tak, aby poskytoval zkušenosti a dovednosti potřebné k tomu, aby vás přeměnil na efektivní integrující vůdce schopný implementovat změny a inovace v komplexních mezinárodních obchodních prostředích.

Program EMPA na Školy veřejné správy a ekonomiky rozvoje (SPADE) připravuje současné i budoucí odborníky na veřejné služby, aby vedly organizace tím, že získají dovednosti potřebné pro řízení, řízení a přijímání politických a správních rozhodnutí při zachování hodnot veřejných služeb.

Školy

Evropská škola řízení a technologie (ESMT)

ESMT v Berlíně, Německo, bylo založeno 25 předními globálními společnostmi a institucemi. Mezinárodní obchodní škola nabízí MBA na plný úvazek, Executive MBA, Master in Management, stejně jako otevřené zápisy a přizpůsobené výkonné vzdělávací programy. ESMT se zaměřuje na tři hlavní témata: vedení a sociální odpovědnost, evropská konkurenceschopnost a řízení technologií. Navíc obchodní škola poskytuje interdisciplinární platformu pro diskusi mezi politikou, obchodem a akademií. ESMT je soukromá obchodní škola s právem udělovat doktoráty akreditované německým státem, AACSB, AMBA, EQUIS a FIBAA. Finanční Times zařadil ESMT na číslo 17 mezi evropské obchodní školy v roce 2017.

Doha Institute for Graduate Studies (DI) - Škola ekonomiky veřejné správy a rozvoje (SPADE)

SPADE je součástí Doha Institute for Graduate Studies v Doha Institute for Graduate Studies , který byl založen v roce 2015 s učebním plánem, jehož cílem je zvýšit sociální hodnotu stipendia a jeho možný dopad na širší komunitu. SPADE v současnosti nabízí Master of Public Administration (MPA), Executive Master of Public Administration (EMPA), Master of Public Policy (MPP) a Master of Economics Development (MDE). Soustřeďuje se také Centrum výkonných vzdělávacích výborů, které poskytuje výkonné vzdělávací programy pro státní úředníky ve veřejném sektoru v Kataru. Programy SPADE vybavují studenty dovednostmi, znalostmi a analytickými nástroji při řízení veřejných záležitostí, včetně tvorby politiky a analýzy. S programem, který je licencován Ministerstvem školství a vysokého školství v Kataru, je SPADE rovněž členem Sdružení škol veřejných a politických záležitostí a správy (NASPAA), mezinárodní asociace programů postgraduálního vzdělávání v oblasti veřejné politiky, veřejných záležitostí, veřejné správy Správa a správa neziskových organizací.

Unikátní program

Dvojité učební plán - dva stupně

Získejte dva výkonné magisterské tituly: výkonný magister v oboru obchodní správy a výkonný magister ve veřejné správě.

Významní mezinárodní odborníci z oboru a průmyslu

Interaktujte a učit se od mezinárodně uznávaných vědců, vedoucích úředníků a renomovaných globálních odborníků.

Leadership Focus

Využijte své schopnosti v oblasti řízení a řízení a podněcujte své úsilí o inovace a významné změny.

Mezinárodní expozice

Zvyšte svou schopnost navigovat v globalizovaném světě prostřednictvím týdenní studijní návštěvy v areálu ESMT v Berlíně.

Experimentální učení

Zažijte skutečné dopady znalostí získaných z programu prostřednictvím projektu capstone prováděného s partnerem v Kataru.

Sladění s Qatar Vision 2030

Buďte součástí! Program je v souladu s Katarskou národní vize 2030. Očekáváme, že naši absolventi budou mít vysokou poptávku díky svým podnikatelským a nadřazeným manažerským dovednostem.

Kariérní přínosy

Zvýšený potenciál zaměstnanosti

Zapojte se do přizpůsobených akcí a aktivit určených k posílení vašeho pracovního potenciálu, včetně řečníků s významnými vůdci, akademických a kariérových služeb a společenských akcí.

Zvýšený potenciál výdělků

Odemkněte zvýšenou mzdovou příležitost s neocenitelnou zkušeností a specializací, které nabízí duální stupeň.

Základní dovednosti řízení

Naučíte se nástroje potřebné k provozování úspěšné firmy nebo obchodní jednotky.

Kariéra Flexibilita

Excel ve veřejném, neziskovém a / nebo soukromém sektoru! Dvojitý stupeň vám napomůže úspěchu všude, kde vás vezme vaše kariérové ​​vedení.

Mezisektorová a mezinárodní síť

Získejte přístup k mezinárodní síti ve veřejné i soukromé sféře a patří k komunitám absolventů ESMT i DI.

Zvýšený vliv

Získejte dvě komplementární dovednostní sady, které vám umožní obsadit vlivné strategické pozice tím, že poskytnete most mezi sektory.

Okamžité učení Aplikace

Použijte se, abyste se okamžitě naučili! Program je navržen na modulárním základě, abyste mohli okamžitě začít transformovat vaši instituci.

Vhodný pro

 • Manažeři v podnikovém sektoru, kteří pracují ve vládních vztazích, strategii a regulačních záležitostech.
 • Manažeři ve veřejných firmách.
 • Manažeři a odborníci ve funkcích veřejné správy.
 • Manažeři v nevládních organizacích (NGO) a neziskových organizacích.
 • Majitelé firem.
 • Konzultanti v soukromém a veřejném sektoru.
 • Manažeři se snaží o další kariéru ve veřejném a soukromém sektoru.

Požadavky na způsobilost

 • Nejméně 5 let zkušeností s řízením.
 • Bakalářský titul nebo ekvivalent.
 • Profesionální plynulost v angličtině

Požadavky na přijetí

 • Online aplikace
 • Vysokoškolské akademické přepisy.
 • Absolventi akademických překladů (pokud jsou k dispozici).
 • Osobní prohlášení.
 • Žádný námitkový dopis od zaměstnavatele žadatele.
 • Požadavek anglického jazyka:
  • Minimální skóre 90 v testu IBT TOEFL nebo;
  • Minimální skóre 6,5 v akademickém testu IELTS nebo;
  • Doklad o absolvování bakalářského studia, ve kterém byl vyučovací jazyk výlučně v angličtině.
 • Testovací skóre buď:
 • Podnikový test přijetí (spravovaný DI), nebo;
 • Absolvent zkoušky Zkouška (GRE), nebo;
 • Absolvent přijímá zkoušky řízení (GMAT).
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Doha Institute for Graduate Studies (DI) is an independent institute for learning and research, based in Doha, in the fields of social sciences, humanities, public administration and development e ... Čtěte více

The Doha Institute for Graduate Studies (DI) is an independent institute for learning and research, based in Doha, in the fields of social sciences, humanities, public administration and development economics. Programs of study are offered at the master’s degree level in its three schools: the School of Social Sciences and Humanities and the School of Public Administration and Development Economics and the School of Psychology and Social Work. The DI is also home to the Center for Conflict and Humanitarian Studies. Méně