MBASTUDIES

EMBA studium v Venezuela - Zde naleznete EMBA studium v Venezuela

Venezuela je důležitou zemí pro ekonomiku Latinské Ameriky. To je dobrá infrastruktura, krásné krajiny a bohaté kultury, jež jsou atraktivní pro mnoho zahraničních studentů.


EMBA Venezuela je určen pro profesionální usilují o postup ve své kariéře bez přerušení práce. EMBA Venezuela Studenti získají pevné základy v podnikání prostřednictvím přísného ročníkové práce na témata, jako je ekonomika, informační technologie, marketing, a účetnictví. V EMBA programy Venezuela, bude důraz kladen na budování řízení a vedení pracovníků. Studenti EMBA Venezuela se naučí myslet kriticky a strategicky při rozhodování v neustále se měnícím globálním prostředí. Absolventi, kteří jsou držiteli EMBA Venezuela titul často jít do pozice v horní části řízení a výkonné vedení.


Udělejte další krok směrem ke své cíle s EMBA Venezuela.Podívejte se na níže uvedených možností a můžete najít ideální program pro vás!

nalezené výsledky Filter

MBA pro manažery

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
EMBA
Říj 2020
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností ...

Čtěte více