EMBA studium Venezuela - EMBA studium v Venezuela hledejte zde!

EMBA studium v Venezuela - Zde naleznete EMBA studium v Venezuela

MBA

Venezuela je důležitou zemí pro ekonomiku Latinské Ameriky. To je dobrá infrastruktura, krásné krajiny a bohaté kultury, jež jsou atraktivní pro mnoho zahraničních studentů.


EMBA Venezuela je určen pro profesionální usilují o postup ve své kariéře bez přerušení práce. EMBA Venezuela Studenti získají pevné základy v podnikání prostřednictvím přísného ročníkové práce na témata, jako je ekonomika, informační technologie, marketing, a účetnictví. V EMBA programy Venezuela, bude důraz kladen na budování řízení a vedení pracovníků. Studenti EMBA Venezuela se naučí myslet kriticky a strategicky při rozhodování v neustále se měnícím globálním prostředí. Absolventi, kteří jsou držiteli EMBA Venezuela titul často jít do pozice v horní části řízení a výkonné vedení.


Udělejte další krok směrem ke své cíle s EMBA Venezuela.Podívejte se na níže uvedených možností a můžete najít ideální program pro vás!

Čtěte více

MBA pro manažery

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Campus forma Kombinované October 2019 Venezuela Caracas

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností ... [+]

Executive MBA

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností, vystavovat účastníka na nejmodernější poznatky o otázkách řízení a náročných zážitků pro rozhodování.

Absolventi EMBA Executive:

- Získáte větší schopnost systematizovat znalosti různých funkčních oblastí organizace

- bude dosaženo celostní, podnikání v oblasti systémů

- Integrace znamení a manažerské informační systémy používané pro rozhodování v prostředí nejistoty

- Identifikace obchodních příležitostí a mají možnost získávat hodnotu z manažerských situací... [-]