$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Udržitelnost programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

EMBA je výkonným Masters v oboru Business Administration, postgraduální stupeň určen pro studenty, kteří jsou již manažeři střední úrovni v jejich stávající pracoviště. Studijní program jim dává dovednosti, které potřebují k postupu na další úroveň, a stát se lídry ve svém zvoleném oboru.   Co je EMBA udržitelnosti? EMBA na udržitelný rozvoj učí studenty… Čtěte více

EMBA je výkonným Masters v oboru Business Administration, postgraduální stupeň určen pro studenty, kteří jsou již manažeři střední úrovni v jejich stávající pracoviště. Studijní program jim dává dovednosti, které potřebují k postupu na další úroveň, a stát se lídry ve svém zvoleném oboru.

Co je EMBA udržitelnosti? EMBA na udržitelný rozvoj učí studenty o nutnosti udržitelného rozvoje v moderním trhu, ao tom, jak řídit podniky a rozvojové projekty způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí a využívá obnovitelných zdrojů a energetické zdroje.

Udržitelnost je rostoucí pole ve světě podnikání. EMBA v této oblasti, je pravděpodobné, že se cennější jako rostoucí počet společností přiblížit šetrné k životnímu prostředí vývoje.Mnohé z metod vyučovaných v rámci programu mají svůj původ na zemi vědě, takže stupeň má navíc tu výhodu, že studenti dobré zázemí v biologii.

Celkové náklady na EMBA udržitelnosti se liší v závislosti na vysoké škole se rozhodnete zúčastnit. Nicméně, studijní program je navržen tak, aby je přibližně dva roky, takže celkové náklady by měly být odpovídajícím způsobem odhadnout.

Existuje mnoho míst k dispozici pro držitele EMBA udržitelnosti. Firmy v celé řadě průmyslových odvětví, ve veřejném i soukromém sektoru, uznávají hodnotu trvale udržitelného rozvoje, a v blízké budoucnosti bude hledat najmout manažery, kteří jsou schopni vytvořit udržitelný rozvoj skutečností. Neziskový sektor je také mnoho pracovních míst je k dispozici pro zájemce o udržitelnosti. Odborníci mohou pracovat jako nezávislí konzultanti nebo pracovat přímo pro neziskové organizace po celém světě.

Existuje několik výhod studia na EMBA udržitelnosti online. On-line programy umožňují studentům studovat podle flexibilnější rozvrh, který je ideální pro profesionály. Studium on-line také umožňuje studentům studuje na vysokých školách po celém světě, aniž by museli opustit domov. Ostatní studenti mohou cítit pohodlněji učení v prostředí třídy. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Copenhagen Business School
Kodaň, Dánsko

Take on broader and more challenging leadership positions with confidence when you complete the rigorous CBS Executive MBA. Created to fit in with the everyday demands of busi ... +

Take on broader and more challenging leadership positions with confidence when you complete the rigorous CBS Executive MBA. Created to fit in with the everyday demands of business, the triple-accredited CBS Executive MBA is an investment in your future, developing your skills base, mindset, and confidence and supporting you to take that next big leap in your career. As part of your CBS EMBA, you will be able to choose from four concentrations: Digitalisation, Entrepreneurship, Governance & Sustainability, or Finance. -
EMBA
Kombinované studium
21 - 25 měsíce
Angličtina
Zář 2022
Kampus