MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Virginia Beach - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Virginia Beach

EMBA studijní programy jsou flexibilní a cenově dostupné vzdělávací možnosti na plný úvazek profesionály. V dnešní 's trhu práce, je to ' s není snadné najít konkurenční výhodu. Zaměstnaných i nezaměstnaných lidí se podívá na EMBA.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Virginia Beach je město nacházející se na pobřeží Atlantského oceánu ve státě Virginie. Je to nejlidnatější město ve státě hosting populaci asi 447 tisíc obyvatel. Jedná se o vysoce gramotný město s fungujícím knihovny, dvě univerzity a mnoha dalšími institucemi nabízí celou řadu programů.

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Virginia Beach - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Spojené státy americké, Virginia Beach. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship
EMBA
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program EMBA využívá kohortový model, který usnadňuje výměnu nápadů a podporuje rozšířenou profesionální síť.

Čtěte více