MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Toledo - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Toledo

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Toledo Ohio je přístavní město mezi Ohiu a Michiganu. Město leží na břehu jezera Erie a nabízí krásný výhled a pláže. Toledo hraje hostitele pro více škol, které poskytují dostatek potenciálních hlavních možností.

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Toledo - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Spojené státy americké, Toledo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Výkonný Master of Business Administration (EMBA)

University of Toledo College of Business Administration
EMBA
<
Kombinované studium
<
15 měsíce
Angličtina
Kampus

Inovativní, rychlá, praktická a zaměřená na výsledky vzdělávací zkušenost, která je určena k tomu, aby lidi vybavila konkurencí na trhu 21. století.

Čtěte více