MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - Rohnert Park - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - Rohnert Park

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - Rohnert Park - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Spojené státy americké, Rohnert Park. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Sonoma MBA programy

California State University Sonoma
Spojené státy americké, Rohnert Park
EMBA
01 Nov 2020
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Vysoká škola ekonomická a ekonomická na státní univerzitě v Kalifornii (Sonoma State University) nabízí čtyři možnosti programu MBA akreditované podle AACSB, včetně Sonoma Exe ...

Čtěte více