MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - Rochester - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - Rochester

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Roanoke je nezávislé město se nachází ve společenství Virginie. Vyšší vzdělávací instituce ve městě běžet 2 roky a 4 roky studijních programů v řadě případů.

Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - Rochester - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Spojené státy americké, Rochester. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Výkonný MBA Business Administration

Rochester Institute of Technology (RIT)
Spojené státy americké, Rochester
EMBA
24 Aug 2020
<
Online & Campus forma
<
Kombinované
<
15 měsíce
30 Jun 2020
Angličtina
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Výkonný MBA je náročný program určený k urychlení kariéry zkušených, vysoce výkonných profesionálů se šesti nebo více lety obchodních zkušeností. Je ideální pro kreativní, ino ...

Čtěte více