MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Rochester - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Rochester

Výkonný MBA (EMBA), titul je určen pro zkušené profesionály, kteří jsou připraveni získat dovednosti potřebné pro práci v výkonné vedoucích a řídících pozicích. Programy prozkoumat složitosti vedení, finance, marketing a další relevantní témata.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Rochester je město v Monroe County, New York, USA. Město je známé pod různými jmény, jako jsou světové středu snímku, mouky město a květinové město. Spolu s různými školními areály, město je domovem několika akreditovaných univerzit.

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Rochester - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Spojené státy americké, Rochester. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA ve vedení zdravotní péče

Oakland University School of Business Administration
EMBA
<
Kombinované studium
<
21 měsíce
Angličtina
Kampus

Je navržen tak, aby poskytoval zdravotnickým pracovníkům znalosti o koncepcích a dovednostech řízení, které jim pomohou při efektivním řízení v oboru zdravotnictví ...

Čtěte více