MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Provo - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Provo

EMBA studijní programy jsou flexibilní a cenově dostupné vzdělávací možnosti na plný úvazek profesionály. V dnešní 's trhu práce, je to ' s není snadné najít konkurenční výhodu. Zaměstnaných i nezaměstnaných lidí se podívá na EMBA.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Provo je největším městem je Utah County, USA. Spolu s dalšími institucemi vyššího vzdělávání ve městě je známý pro zdraví a péči o vzdělávání. Lavelle Edward Stadium, Marriot centrum Peaks Ice Arena, Provo River a obchodů na River Woods jsou z nejnavštěvovanějších míst ze strany studentů.

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Provo - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Spojené státy americké, Provo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Výkonný program mba

Marriott School of Management, Brigham Young University
EMBA
<
Kombinované studium
<
23 měsíce
Angličtina
Kampus

Výkonný program MBA na Marriott School of Management bude nejnáročnější dva roky vašeho života.

Čtěte více