MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - svaz - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - svaz

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Union Missouri je jedním z nejrychleji rostoucích měst ve státě. Se zvyšující se rychlostí růstu ekonomiky, vysoké školy a univerzity poskytují výborné obchodní a programy rozvojového vzdělávání.

Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - svaz - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Spojené státy americké, svaz. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Kean University
Spojené státy americké, New York + 1 Více
EMBA
Září 2020
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Program Kean University Executive MBA je určen pro manažery a obchodní profesionály, kteří již mají značné podnikatelské zkušenosti a znalosti. Tento program staví na současný ...

Čtěte více