MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - svaz - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - svaz

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Union Missouri je jedním z nejrychleji rostoucích měst ve státě. Se zvyšující se rychlostí růstu ekonomiky, vysoké školy a univerzity poskytují výborné obchodní a programy rozvojového vzdělávání.

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - svaz - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Spojené státy americké, svaz. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Kean University
EMBA
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Program Kean University Executive MBA je určen pro manažery a obchodní profesionály, kteří již mají značné podnikatelské zkušenosti a znalosti. Tento program staví na současný ...

Čtěte více