MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Notre Dame - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Notre Dame

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Notre Dame se nachází v Indiana, USA. Notre Dame je domovem vysoce hodnoceny univerzity, která je považována za vedoucí výzkumných ústavů v USA. Spolu s vynikající akademické kvality vysoké školy ve městě, které dosáhl mnoha vítězství ve sportu stejně.

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Notre Dame - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Spojené státy americké, Notre Dame. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

EMBA

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
EMBA
<
Kombinované studium
<
17&nbsp;-&nbsp;21 měsíce
Angličtina
Kampus

Vedoucí pracovníci potřebují více než jen technické dovednosti; potřebují kapacitu, odvahu, perspektivu a postavu, která bude efektivní, strategické vůdci. Program Notre Dame ...

Čtěte více