Filter
EMBA
Spojené státy americké Illinois Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - Illinois - Zde naleznete Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - Illinois

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - Illinois - Veškeré informace o Dálkové EMBA studiu v Spojené státy americké, Illinois. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v MBA, Illinois, Dálkové

Kellogg School of Management at Northwestern University

Škola Kellogg spolupracuje s institucemi v zahraničí a sdílí svůj závazek s akademickou přísností a globálním pochopením managementu. Partnerské instituce společnosti Kel ... [+]

Škola Kellogg spolupracuje s institucemi v zahraničí a sdílí svůj závazek s akademickou přísností a globálním pochopením managementu. Počínaje rokem 1996 společnost Kellogg založila společné výkonné programy MBA

Recanati Graduate School of Management na Tel Avivské univerzitě v Izraeli

[-]
Spojené státy americké Evanston Midland
Září 2019
Denní studium
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině