MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Fort Myers - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Fort Myers

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Fort Myers, Florida slouží jako hlavní obchodní centrum ve velkém státě dlužil jeho rozvinutou infrastrukturu, která zahrnuje mezinárodní letiště. Město má čtyři hlavní vysoké školy mimo odrůdy veřejných škol naleznete zde. Tři hlavní univerzity a dvě vysoké školy naleznete zde nabízejí širokou škálu programů v různých profesích.

Kombinované studium EMBA studium v Spojené státy americké - Fort Myers - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Spojené státy americké, Fort Myers. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business
EMBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program poskytuje pokročilé nástroje pro správu v náročném a interaktivním učebním prostředí, které podporuje účastníkům dosažení manažerské a vedoucí excelence. ...

Čtěte více