MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - El Monte - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - El Monte

Executive MBA program je celosvětový program pro správu navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám střední kariérou.Rozvíjí efektivní manažery pro dnešní 's dynamické globální organizace

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město El Monte se nachází ve městě San Gabriel Valley v Los Angeles, Caliafornia. Jeho populace v roce 1930 použity být složen z bílých osadníků ačkoli v uplynulých letech, demografie se změnily Hispánci tvoří většinu.

Kombinované EMBA studium v Spojené státy americké - El Monte - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Spojené státy americké, El Monte. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

EMBA ve výkonném managementu a podnikání

California Institute of Advanced Management
Spojené státy americké, El Monte
EMBA
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
11 měsíce
Angličtina
Campus forma
Online forma

Výkonný management společnosti CIAM

Čtěte více