MBASTUDIES

Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - El Monte - Zde naleznete Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - El Monte

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město El Monte se nachází ve městě San Gabriel Valley v Los Angeles, Caliafornia. Jeho populace v roce 1930 použity být složen z bílých osadníků ačkoli v uplynulých letech, demografie se změnily Hispánci tvoří většinu.

Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - El Monte - Veškeré informace o Dálkové EMBA studiu v Spojené státy americké, El Monte. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v MBA, El Monte, Dálkové Filter

EMBA ve výkonném managementu a podnikání

California Institute of Advanced Management
Spojené státy americké, El Monte
EMBA
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
11 měsíce
Angličtina
Campus forma
Online forma

Výkonný management společnosti CIAM

Čtěte více