MBASTUDIES.CZ

Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - Zde naleznete Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké

EMBA studijní programy jsou flexibilní a cenově dostupné vzdělávací možnosti na plný úvazek profesionály. V dnešní 's trhu práce, je to ' s není snadné najít konkurenční výhodu. Zaměstnaných i nezaměstnaných lidí se podívá na EMBA.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - Veškeré informace o Dálkové EMBA studiu v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

7 Výsledky v MBA, Spojené státy americké, Dálkové Filter

Executive MBA v oblasti energetiky

Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma
Online forma Denní studium 15 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Norman

Navrženo ve spolupráci s energetiky se EMBA v oblasti energetiky nabízí prvotřídní MBA pro budoucí vůdce energie, které dodává hlavně online. To by mohlo být tou nejlepší investicí budete někdy dělat ve své kariéře.

1 rok dual Globální Executive MBA / MSc v řízení (100% on-line)

Pebble Hills University
Online forma Denní studium 1 - 2 roky Přihlašování započato Spojené státy americké USA online

Výkonný MBA / MSc in Management zlepšuje řídící schopnosti účastníků a inovativních studijních témat odemknout nové poznatky, které vede rozvojové vůdce tvůrčím způsobem hrát roli určitou přidanou hodnotou v rámci svých organizací.

EMBA ve výkonném managementu a podnikání

California Institute of Advanced Management
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 11 - 22 měsíce Září 2020 Spojené státy americké El Monte + 2 více

Výkonný management společnosti CIAM

Online Executive MBA

Rochester Institute of Technology (RIT)
Online forma Kombinované 17 měsíce Leden 2020 Spojené státy americké Rochester

Online manažer MBA je určen pro střední-k-vyšší úroveň profesionálů, kteří se snaží zdokonalit své obchodní a vůdčí schopnosti s cílem zvýšit jejich výkonnost, převzít větší odpovědnost a efektivně se postavit pro budoucí příležitosti. Flexibilita on-line formátu kultivuje spolupráci, přesto umožňuje distanční vzdělávání. V RITu víme, že manažeři chtějí více než jen jednoduchý převod teorie podnikání a řízení a koncepcí. Chtějí vysokou míru spolupráce s fakultou a zejména se svými vrstevníky. Chtějí diskutovat, argumentovat, soutěžit a spolupracovat s dalšími zkušenými manažery na strategických a aktuálních tématech a projektech. To jsou základní rysy on-line výkonné MBA, a ten, který má přímou a okamžitou použitelnost na jejich vlastní profesionální rozvoj.

Executive MBA Americas

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University
Kampus Online forma Kombinované 17 měsíce Červen 2020 Spojené státy americké Ithaca + 1 více

Váš víkend, vaše město, získáte MBA Ivy League blízko domova.

Online Executive MBA (EMBA)

Howard University
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Washington

Howard University je Online Executive MBA (EMBA) je významný stupeň od národní uznávané obchodní školy, zaměřené na zkoumání skutečných obchodních řešení.

Executive MBA

Smartly
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Washington

Executive MBA spojuje naše oceněné učební plán MBA s přidanými kurzy pro profesionály a podnikatele v polovině kariéry. S více skupinovými projekty a exkluzivním přístupem k globálním síťovým akcím, EMBA spojuje učení s absolventy a možnostmi kariéry.