MBASTUDIES.CZ

Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - California - Zde naleznete Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - California

EMBA studijní programy jsou flexibilní a cenově dostupné vzdělávací možnosti na plný úvazek profesionály. V dnešní 's trhu práce, je to ' s není snadné najít konkurenční výhodu. Zaměstnaných i nezaměstnaných lidí se podívá na EMBA.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové EMBA studium v Spojené státy americké - California - Veškeré informace o Dálkové EMBA studiu v Spojené státy americké, California. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

2 Výsledky v MBA, California, Dálkové Filter

Výkonné Master of Business Administration (EMBA)

Ubiquity University
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíce Září 2019 Spojené státy americké Mill Valley + 1 více

Program Executive MBA všudypřítomnost je navržen tak, aby urychlila profesní i osobní růst našich studentů, k dalšímu posílení své pozitivní dopad na trojitém spodních řad lidí, planety a zisk.

EMBA ve výkonném managementu a podnikání

California Institute of Advanced Management
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 11 - 22 měsíce Září 2019 Spojené státy americké El Monte + 2 více

Výkonný management společnosti CIAM