Kombinované EMBA studium v Spojené království - Bromley - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Spojené království - Bromley

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly. Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolve… Čtěte více

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované EMBA studium v Spojené království - Bromley - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Spojené království, Bromley. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Méně
DSM Assessment & Training
Bromley , United Kingdom

DSM Assessment

EMBA
Online & Campus forma
Denní studium
Kombinované
18 měsíce
Angličtina
Srpen 2020
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma