MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Spojené království - Bradford - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Spojené království - Bradford

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Bradford má pět institucí vysokoškolského vzdělávání a nedávno byl chválen Ofstedem jejich školní úspěchy. Tam jsou také Národní muzeum Media Bradford Průmyslové muzeum, varu Hall Museum a galerie s názvem Bradford 1 Galerie.

Kombinované studium EMBA studium v Spojené království - Bradford - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Spojené království, Bradford. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA v Dubaji

University of Bradford
EMBA
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Bradford je již od roku 1998 zavedenou značkou v Dubaji; jsme se stali jedním z prvních programů MBA, které usilují o to, aby se v zemi stala. Jsme akreditovaná škola Triple C ...

Čtěte více