MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Spojené království - Birmingham - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Spojené království - Birmingham

EMBA studijní programy jsou flexibilní a cenově dostupné vzdělávací možnosti na plný úvazek profesionály. V dnešní 's trhu práce, je to ' s není snadné najít konkurenční výhodu. Zaměstnaných i nezaměstnaných lidí se podívá na EMBA.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Birmingham je domovem šesti univerzit, největší učiliště ve Velké Británii, tři obchodní školy a tří náboženských vzdělávacích školách. Není divu, že je to druhé nejlidnatější město Britové, jiné než v Londýně.

Kombinované EMBA studium v Spojené království - Birmingham - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Spojené království, Birmingham. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Birmingham Business School, University of Birmingham
Spojené království, Birmingham
EMBA
Srpen 2020
<
Kombinované
<
30 měsíce
Angličtina
Campus forma

Tento program je zaměřen na zkušené manažery v oblasti zaměstnání v celé řadě průmyslových odvětví a odvětví, které chtějí posílit své kariérní vyhlídky a posílit své myšlení ...

Čtěte více

Výkonný částečný úvazek mba

Aston Business School
Spojené království, Birmingham + 4 Více
EMBA
Září 2020
<
Kombinované
<
30 měsíce
Angličtina
Campus forma

Aston MBA je další kapitola vaší kariéry. Ať je vaše ambice vedoucí v mezinárodních organizacích nebo začít něco blíže doma, kurz zdokonalí vaše strategické myšlení a schopnos ...

Čtěte více