MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Spojené království - Nottingham - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Spojené království - Nottingham

Poté, co jste získali právnický titul podnikání a mají významný hands-on zkušeností, je dalším krokem je Executive MBA (EMBA). Programy kombinují základy, jako jsou finance, účetnictví a marketingu se vedení studií, které se dostane do vysoké úrovni výkonných a řídících funkcích.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Nottingham je známý pro legendu Robina Hooda, dvou velkých divadel a mnoho muzeí a galerií. To je také domov pro dvě univerzity, které mají více než 60 tisíc studentů, z nichž 12.000 jsou mezinárodní.

Kombinované EMBA studium v Spojené království - Nottingham - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Spojené království, Nottingham. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Spojené království, Nottingham
EMBA
Srpen 2020
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

Naše Executive MBA vám nabízí možnost kombinovat flexibilní studium s náročnou kariérou a poskytovat pokročilé manažerské vzdělávání, které odpovídá potřebám vývojových manaže ...

Čtěte více

Executive MBA Zdravotnictví

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Spojené království, Nottingham
EMBA
Srpen 2020
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

Při přípravě na výzvy spojené s organizací a řízením komplexních služeb zdravotní péče byla naše Executive MBA Healthcare jmenována Akademií vedoucích pracovníků NHS. ...

Čtěte více