MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Turecko - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Turecko

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Kombinované studium EMBA studium v Turecko - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

Executive MBA Grenoble Ecole de Management Francie, program Istanbul-Cohort v partnerství s

41 North Business School
EMBA
<
Kombinované studium
<
19&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Grenoble Ecole de Management (GEM), nabízí Executive MBA na částečný úvazek v Istanbulu v Turecku ve spolupráci se 41 North Business School .

Čtěte více

Výkonný Master of Business Administration

Izmir University of Economics
EMBA
Zář 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Dnešní podnikatelské prostředí neustále podstoupí změnu a dostane složitější, protože technologický vývoj urychlit; Výrobky a služby se liší; Zákazníci se více selektivní a ry ...

Čtěte více