$close

Filtry

Zobrazit výsledky

EMBA studium v Istanbul - Zde naleznete EMBA studium v Istanbul

Istanbul je nejlepší volba pro mnoho lidí, kteří usilují o programu EMBA. Istanbul je rychle rostoucí rozvíjející se trh, kde oba evropské a asijské vlivy jsou rozšířené a jednoznačně infuzi do kurzů. Toto je prostor pro obchodní inovaci a kreativitu s více příležitostí pro kariérní postup v evropských, asijských a rozvíjejících se trzích. EMBA v Istanbulu spojuje… Čtěte více

Istanbul je nejlepší volba pro mnoho lidí, kteří usilují o programu EMBA. Istanbul je rychle rostoucí rozvíjející se trh, kde oba evropské a asijské vlivy jsou rozšířené a jednoznačně infuzi do kurzů. Toto je prostor pro obchodní inovaci a kreativitu s více příležitostí pro kariérní postup v evropských, asijských a rozvíjejících se trzích. EMBA v Istanbulu spojuje unikátní a interaktivní výukové metody se specializací k práci profesionálů, kteří hledají výkonné vedení a horní vedoucí pozice.

EMBA programy umožňují zkušeným profesionálům možnost rozvíjet svou kariéru s profesionálním magisterský program. Škála dovedností získávají profesní zkušenosti, protože je v kombinaci s ročníkovou práci, poskytuje příležitost pro uplatnění akademických pojmů. Stejně jako ostatní programy EMBA, EMBA v Istanbulu zahrnuje celkovou profesní zkušenosti jeho účastníků.Týmový přístup se používá, umožňuje sdílení různých perspektiv. EMBA programů Istanbul vykazují důmyslnou úroveň znalostí o moderní řízení témata. EMBA programů Istanbul také předpokládá pochopení strategického myšlení a plánování, stejně jako znalosti vybudovat efektivní vedení a manažerských dovedností.

Více se můžete dozvědět asi EMBA v Istanbulu procházení programů níže. Udělejte další krok směrem k vašim cílům dnes!

Méně
Další informace o studiu v Turecku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
41 North Business School
Istanbul, Turecko

Grenoble Ecole de Management (GEM), nabízí Executive MBA na částečný úvazek v Istanbulu v Turecku ve spolupráci se 41 North Business School .

Grenoble Ecole de Management (GEM), nabízí Executive MBA na částečný úvazek v Istanbulu v Turecku ve spolupráci se 41 North Business School . -
EMBA
Kombinované studium
19 - 24 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma