MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Thajsko - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Thajsko

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Thajsko, oficiálně Thajské království, dříve známé jako Siam, je země nacházející se ve středu Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. Thajsko 's pláže a ostrovy lákají miliony návštěvníků každý rok z celého světa. Každý, kdo se čtyřletým míry mohou získat zaměstnání jako učitel angličtiny v Thajsku.

Kombinované EMBA studium v Thajsko - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Thajsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Spojené státy americké, Ann Arbor + 6 Více
EMBA
Září 2020
<
Kombinované
<
20 měsíce
Angličtina
Campus forma

Ross School of Business je uznáván na celém světě jako lídr v oboru MBA a výkonné vzdělávání. EMBA spojuje tyto tradice excelence za účelem poskytnout zkušenosti v oblasti výv ...

Čtěte více

Sasin Executive MBA

Sasin Graduate Institute of Business Administration
Thajsko, Bangkok + 1 Více
EMBA
Květen 2020
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

Program EMBA slouží mid-kariéry vedení připravuje na další úroveň, jakož i vedoucích pracovníků, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a vedení účinnost.

Čtěte více