MBASTUDIES

Dálkové EMBA v Střední Amerika a Karibik - EMBA EMBA programy v Střední Amerika a Karibik

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Dálkové EMBA v Střední Amerika a Karibik - Udělejte si EMBA v Střední Amerika a Karibik. Získejte všechny Dálkové EMBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

3 Výsledky v MBA, Střední Amerika a Karibik, Dálkové Filter

Výkonný Master of Business Administration studia-Jamaica

University of New Orleans College of Business Administration
Spojené státy americké, New Orleans + 2 Více
EMBA
Září 2020
<
Kombinované
<
17 měsíce
Campus forma

Program Executive MBA UNO je plně akreditována univerzitní rady Jamajky (UCJ), jižního sdružení vysokých škol a škol (SAC) a Sdružení pro Advance Collegiate školy Business (AA ...

Čtěte více

MBA pro manažery

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Venezuela, Caracas + 12 Více
EMBA
Říjen 2020
<
Kombinované
španělština
Campus forma

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností ...

Čtěte více

Commonwealth výkonný Master of Business Administration

University College Of The Caribbean
Jamajka, Kingston
EMBA
Říjen 2020
<
Kombinované
<
20 měsíce
Angličtina
Campus forma
Online forma

Program je zaměřen na problematiku v rámci současného globálního prostředí, a řídí účastníky zaměřit se na aktuální obchodní potřeby, stejně jako poskytnout jim teoretický zák ...

Čtěte více