MBASTUDIES.CZ

Dálkové EMBA v Střední Americe a Karibiku - EMBA EMBA programy v Střední Americe a Karibiku

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Dálkové EMBA v Střední Americe a Karibiku - Udělejte si EMBA v Střední Americe a Karibiku. Získejte všechny Dálkové EMBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v MBA, Střední Americe a Karibiku, Dálkové Filter

Commonwealth výkonný Master of Business Administration

University College Of The Caribbean
Kampus Online forma Kombinované 20 - 24 měsíce Kontaktuj školu Jamajka Kingston + 1 více

Program je zaměřen na problematiku v rámci současného globálního prostředí, a řídí účastníky zaměřit se na aktuální obchodní potřeby, stejně jako poskytnout jim teoretický základ pro interpretaci otázky řízení a koncepty.