MBASTUDIES

EMBA studium v Rumunsko - Zde naleznete EMBA studium v Rumunsko

Rumunsko se v poslední době stala oblíbenou destinací pro mezinárodní studenty vysokých škol hledají. Rumunsko nabízí světové úrovně vzdělávacích institucí a vzdělávacích programů, mezi nimi být EMBA Rumunsku. Rumunsko nabízí vzrušující atmosféru s bohatou kulturou a historií doplnit vzdělávací zkušenost.


EMBA Rumunsko připravuje studenty se v oblasti obchodu. EMBA Rumunsko přitahuje studenty z celého světa, posílení programu studenti uvést své jedinečné znalosti a zkušenosti ke stolu. Studenti EMBA Rumunsko se zaměří na řízení a zároveň získat základní znalosti z oblasti podnikání, jako jsou marketing, finance, provoz, etika a účetnictví. Přes náročné celoroční práce, projekty a semináře se studenti naučí, jak používat různé oblasti podnikání a řízení teorie do praxe.


Pokud hledáte způsob, jak v kariéře, pak zváží EMBA Rumunsku. Podívejte se na níže uvedených možností!                   

nalezené výsledky Filter

Global Executive MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
EMBA Březen 2020 Online & Campus forma Kombinované Angličtina Online & Campus forma Campus forma Online forma

Global Executive MBA je mezinárodně orientovaný a špičkový program MBA, který poskytuje jedinečnou 360 ° globální vizi s odbornými znalostmi o osvědčených postupech řízení na ...

Čtěte více

Executive MBA

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
EMBA 01 October 2020 Denní studium Angličtina Campus forma

Akademická aliance vytvořená ASEBUSS a Kennesaw State University využívá silné stránky každého programu ve prospěch studentů i fakulty.

Čtěte více

Executive MBA v Bukurešti

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
EMBA 01 October 2020 Kombinované Angličtina Campus forma

WU Executive MBA Bukurešť je v Rumunsku prvním místem, kde se může pochlubit trojnásobnou akreditací s AACSB (Asociace pro pokročilé kolejové školy podnikání), EQUIS (Evropský ...

Čtěte více