MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Rumunsko - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Rumunsko

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

Rumunské vysokoškolským vysoce ceněné a uznávané v Evropě i mimo ni, nejnižší školné a bydlení nákladů v Evropě. Rumuni mají starou a bohatou historii, a to zejména v hlavním městě Bukurešti se svými 2 miliony lidí. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni ke studiu v Rumunsku lze použít buď na ministerstvo školství a výzkumu nebo do zvoleného rumunské univerzity, aby získali dopis o přijetí.

Kombinované studium EMBA studium v Rumunsko - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Rumunsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Tiffin University Bucharest
EMBA
<
Kombinované studium
<
19 měsíce
Angličtina
Kampus

Stručně řečeno, Tiffin Executive MBA. Je to program, který vám poskytuje všechny nástroje, které potřebujete k tomu, abyste vynikli ve světě podnikání, a to jak na místní, tak ...

Čtěte více

Executive MBA

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
EMBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Akademická aliance vytvořená ASEBUSS a Kennesaw State University využívá silné stránky každého programu ve prospěch studentů i fakulty.

Čtěte více