MBASTUDIES

Provozní řízení programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Obvykle k dispozici po dokončení bakalářského titulu, EMBA typicky obstarává studenty, kteří rozvinuli svou kariéru v průběhu několika let. Tento typ programu může stavět na znalostech, které studenti získali v pracovním světě, aby jim dali hlubší znalosti o svém zvoleném oboru.

Co je EMBA v provozním řízení? Tento typ programu obvykle připravuje studenty na manažerské pozice tím, že jim poskytne odborné znalosti v oblasti strategie, řízení podniku a financí. Kurzy mají tendenci pokrývat široké předměty, jako jsou dodavatelské řetězce, řízení projektů a plánování výroby. Cílem tohoto programu je obvykle pomoci studentům pochopit, jak fungují obchodní činnosti na různých úrovních a jak funguje společnost na globálním základě.

Studenti zapsaní do programu EMBA v operačním managementu obvykle vyvíjejí několik kritických dovedností, které jim mohou pomoci jak v jejich kariéře, tak v osobním životě. Mnoho studentů rozvíjí vedoucí schopnosti, které jim pomáhají uspět v manažerských pozicích. Silné analytické dovednosti jsou také užitečné pro pochopení obchodní strategie a dovednosti k řešení problémů mohou být užitečné ve všech aspektech života.

Studenti, kteří chtějí vědět, kolik stojí za dokončení programu EMBA, by měli přímo kontaktovat školy. Protože každá univerzita je odlišná, ceny pro tento typ programu se liší.

Se silným zázemím v oblasti operačního řízení mohou mít studenti možnost vyniknout v mnoha kariérách, včetně manažerů dodavatelského řetězce. Jiní se rozhodli stát manažeři řízení zásob a někteří se stanou obchodními poradci. Mnozí se rozhodli stát se logistickými manažery nebo operačními analytiky. Mohou být také k dispozici práce jako provozní inženýři nebo správci skladů, nebo mohou studenti zvolit práci projektových manažerů.

Zatímco vyučování v areálu je stále životaschopnou volbou, zapisování do online kurzů se stává stále oblíbenější. Online kurzy obvykle umožňují studentům vytvářet vlastní plány. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Provozní řízení Filter

EMBA - provozní efektivita

Ottawa University
EMBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program Executive Master in Business Administration-Operational Effectiveness program poskytuje studentům vysoce kvalitní profesionální pokročilé studium v oboru podnikání. Ku ...

Čtěte více