MBASTUDIES

Kombinované studium Potravinářství a nápojářství v Severní Amerika - Potravinářství a nápojářství Potravinářství a nápojářství programy v Severní Amerika

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Kombinované studium Potravinářství a nápojářství v Severní Amerika - Udělejte si Potravinářství a nápojářství v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované studium Potravinářství a nápojářství program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Potravinářství a nápojářství, Severní Amerika Filter

Sonoma MBA programy

California State University Sonoma
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Vysoká škola ekonomická a ekonomická na státní univerzitě v Kalifornii (Sonoma State University) nabízí čtyři možnosti programu MBA akreditované podle AACSB, včetně Sonoma Exe ...

Čtěte více