MBASTUDIES

Kombinované studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Severní Amerika - Potravinářský a nápojářský průmysl Potravinářský a nápojářský průmysl programy v Severní Amerika

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Kombinované studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Severní Amerika - Udělejte si Potravinářský a nápojářský průmysl v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované studium Potravinářský a nápojářský průmysl program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Potravinářský a nápojářský průmysl, Severní Amerika Filter

Sonoma MBA programy

California State University Sonoma
EMBA
Lis 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Vysoká škola ekonomická a ekonomická na státní univerzitě v Kalifornii (Sonoma State University) nabízí čtyři možnosti programu MBA akreditované podle AACSB, včetně Sonoma Exe ...

Čtěte více