MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Polsko - Wrocław - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Polsko - Wrocław

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Wrocław je považován za třetí největší centrum vzdělávání v Polsku. Za třicet známých institucí, existuje více než 135 tisíc studentů. Wrocław University města nabízí zdravé akademické prostředí na místní a zahraniční studenty.

Kombinované studium EMBA studium v Polsko - Wrocław - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Polsko, Wrocław. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Wroclaw University of Economics and Business
EMBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Executive MBA (Executive Master of Business Administration) - zkráceně EMBA - je intenzivní částečný úvazek vedoucí k získání magisterského titulu v oboru management. Studentů ...

Čtěte více