$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Podnikové finance v Asie - Podnikové finance Podnikové finance programy v Asie

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.  Programy ve výkonném finance jsou nabízeny s obecným osnov nebo specializací, jako je zaměření na konkrétní odvětv… Čtěte více

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.

Programy ve výkonném finance jsou nabízeny s obecným osnov nebo specializací, jako je zaměření na konkrétní odvětví. Obecným cílem těchto kurzů je často při přípravě podnikatelské sféry, aby pochopili složité finanční pojmy.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Podnikové finance v Asie - Udělejte si Podnikové finance v Asie. Získejte všechny program Podnikové finance a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: