MBASTUDIES

EMBA studium v Panama - Zde naleznete EMBA studium v Panama

EMBA studijní programy jsou flexibilní a cenově dostupné vzdělávací možnosti na plný úvazek profesionály. V dnešní 's trhu práce, je to ' s není snadné najít konkurenční výhodu. Zaměstnaných i nezaměstnaných lidí se podívá na EMBA.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Panama je země ve Střední Americe a na obou pobřeží Karibského moře a severní části Tichého oceánu. Snadnější cestování a širokou škálu zkušeností, aby Panama jeden z nejatraktivnějších rozvíjejících turistických destinací na světě. Universidad de Panama Tecnologica (technická univerzita Panamy, nejlepší univerzity v Panamě ve strojírenství a logistiky programů) má jazykové centrum, kde se můžete naučit španělsky, anglicky, francouzsky, německy, japonsky, korejsky, Mandarin, italský a mnoho jiných jazyků.

EMBA studium Panama - Veškeré informace o EMBA studiu Panama. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Panama přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA LATAM

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez
EMBA 30 September 2020 Online & Campus forma Kombinované španělština Online & Campus forma Campus forma Online forma

Executive MBA LATAM je program na částečný úvazek, který internacionalizuje a podporuje kariéru svých účastníků a vytváří okamžitou hodnotu pro jejich organizace. ...

Čtěte více

MBA pro manažery

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
EMBA 01 October 2020 Kombinované španělština Campus forma

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností ...

Čtěte více