MBASTUDIES

EMBA studium v Pákistán - Zde naleznete EMBA studium v Pákistán

Pákistán je lidnaté země s bohatou historií a kulturou. Na globalizovaném trhu, Pákistán se stal atraktivním místem pro mnoho mezinárodních studentů školy nabízejí mnoho studijní programy v mnoha odvětvích. Vzdělávací instituce v Pákistánu snaží, aby se staly multikulturní a mezinárodní.


Pákistán EMBA programy jsou určeny pro profesionály v polovině kariéry usiluje o postup do vedoucí pozice. EMBA Pákistán je navržen tak, aby studenti mohli pokračovat ve svém stupně bez přerušení jejich kariéry. Studenti EMBA Pákistán získá solidní základ v obchodních zásad, jako jsou finance, marketing, informační technologie, a etiky, se zaměřením na management. Studenti se naučí myslet kriticky, aby strategická rozhodnutí v řídící úlohu. Prostřednictvím zkušenostního učení, bude EMBA Pákistánu Studenti se naučí aplikovat teorii do praxe.


Podívejte se do Pákistánu EMBA možností níže a udělat další krok směrem ke své cíle!

nalezené výsledky Filter

Výkonný MBA

University of Management and Technology - Pakistan
EMBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

MBA Executive je průkopnický iniciativu s vynikající mix úspěšně probíhá v UMT, od svého zavedení v roce 1992 poprvé v Pákistánu. Je důležité IT intenzivní program pro profesi ...

Čtěte více