Filter
EMBA
Pákistán Lahore Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

EMBA studium v Lahore - Zde naleznete EMBA studium v Lahore

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Pákistán je doma k Indus Valley civilizace, která je mezi nejstarší na světě. Angličtina je oficiální jazyk používaný v celé vládě a většina vzdělávacích a podnikatelských subjektů, a je také rozumí a mluví s různou úrovní způsobilosti, mnoho lidí po celém Pákistánu, zejména z vyšších tříd a lidé, kteří prošli vyšší úrovní vzdělání, a těmi, s bydlištěm ve větších městech.

Lahore je jedním z nejdůležitějších měst v Pákistánu. To je ekonomickým centrem Pákistánu, kde obchodní investice a fúze dochází na denní bázi. Proto jsou univerzity, jako je Lahore University of Management věd a Lahore školy ekonomické zaměřuje na poskytování kvalitního vzdělání pro přípravu firemních jednotlivce.

EMBA studium v Lahore - Veškeré informace o EMBA studiu v Lahore. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lahore zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Management and Technology - Pakistan

MBA Executive je průkopnický iniciativu s vynikající mix úspěšně probíhá v UMT, od svého zavedení v roce 1992 poprvé v Pákistánu. Je důležité IT intenzivní program pro pr ... [+]

Výkonný MBA

MBA Executive je průkopnický iniciativu s vynikající mix úspěšně probíhá v UMT, od svého zavedení v roce 1992 poprvé v Pákistánu. Je důležité IT intenzivní program pro profesionály hledající globální kariéru a vedení příležitosti. Na rozdíl od většiny dalších vzdělávacích a výchovných programů, je flexibilní a nevyžaduje odejít z obchodu.

Tváří v tvář globální podnikatelské prostředí a podpory moderních informačních a komunikačních technologií, podnikání organizační struktury se rychle mění. Úspěch v tomto novém trhu vyžaduje, aby týmy vedoucích pracovníků ze všech funkcí a hranice. Dnes, vedoucích pracovníků zkušenosti problémů, které jsou jednoznačně odlišné od těch před jednou generací. ... [-]

Pákistán Lahore
April 2019
Kombinované
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině