Filter
EMBA
Pákistán Study type: Všechny Pace: Všechny

EMBA studium v Pákistán - Zde naleznete EMBA studium v Pákistán

Pákistán je lidnaté země s bohatou historií a kulturou. Na globalizovaném trhu, Pákistán se stal atraktivním místem pro mnoho mezinárodních studentů školy nabízejí mnoho studijní programy v mnoha odvětvích. Vzdělávací instituce v Pákistánu snaží, aby se staly multikulturní a mezinárodní.


Pákistán EMBA programy jsou určeny pro profesionály v polovině kariéry usiluje o postup do vedoucí pozice. EMBA Pákistán je navržen tak, aby studenti mohli pokračovat ve svém stupně bez přerušení jejich kariéry. Studenti EMBA Pákistán získá solidní základ v obchodních zásad, jako jsou finance, marketing, informační technologie, a etiky, se zaměřením na management. Studenti se naučí myslet kriticky, aby strategická rozhodnutí v řídící úlohu. Prostřednictvím zkušenostního učení, bude EMBA Pákistánu Studenti se naučí aplikovat teorii do praxe.


Podívejte se do Pákistánu EMBA možností níže a udělat další krok směrem ke své cíle!

Čtěte více Méně

Results

University of Management and Technology - Pakistan

MBA Executive je průkopnický iniciativu s vynikající mix úspěšně probíhá v UMT, od svého zavedení v roce 1992 poprvé v Pákistánu. Je důležité IT intenzivní program pro pr ... [+]

Výkonný MBA

MBA Executive je průkopnický iniciativu s vynikající mix úspěšně probíhá v UMT, od svého zavedení v roce 1992 poprvé v Pákistánu. Je důležité IT intenzivní program pro profesionály hledající globální kariéru a vedení příležitosti. Na rozdíl od většiny dalších vzdělávacích a výchovných programů, je flexibilní a nevyžaduje odejít z obchodu.

Tváří v tvář globální podnikatelské prostředí a podpory moderních informačních a komunikačních technologií, podnikání organizační struktury se rychle mění. Úspěch v tomto novém trhu vyžaduje, aby týmy vedoucích pracovníků ze všech funkcí a hranice. Dnes, vedoucích pracovníků zkušenosti problémů, které jsou jednoznačně odlišné od těch před jednou generací. ... [-]

Pákistán Lahore
April 2019
Kombinované
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině