Organizational Management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Organizational Management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Na rozdíl od typických magisterských programů na plný úvazek je výkonný magistr obchodní správy diplom zaměřený na profesionální pracovníky, kteří hledají studium na částečný úvazek, aby mohli rozvíjet svou kariéru. U uchazečů se předpokládá, že již mají podstatné pracovní zkušenosti, takže tempo je odlišné od konvenčního MBA.

Co je EMBA v organizačním řízení? Tento program poskytuje další studium pro studenty pracovníků o technických a osobních aspektech řízení organizace. Kurzy typicky zdůrazňují efektivní rozvoj týmů, a to jak z široké organizační perspektivy, tak prostřednictvím pochopení jednotlivých charakteristik a chování. Studenti mohou posoudit řešení komplexních obchodních problémů týkajících se řízení lidských zdrojů, etických a sociálních otázek a efektivní skupinové komunikace a chování.

Získáním EMBA v organizačním řízení mají studenti příležitost dále rozvíjet rozhodovací a interpersonální dovednosti rozhodující pro každou manažerskou roli. Mohou také rozvíjet silnější porozumění výzkumným technikám a širšímu kontextu etiky, jaký se uplatňuje na řízení.

EMBA v organizačním řízení může být obvykle dokončena do jednoho až dvou let. Vzhledem k tomu, že kurzy probíhají na částečný úvazek, kurzy jsou často intenzivnější, než je kompenzovat. Náklady na školení se liší podle školy a programu a studenti by měli předem provést výzkum, aby zjistili více.

Organizační řízení zahrnuje řadu pozic v soukromých nebo veřejných firmách, které pracují přímo se zaměstnanci. Absolventi s EMBA v organizačním managementu jsou zpravidla vybaveni k tomu, aby mohli pracovat jako manažerky lidských zdrojů, ale mohou také získat kvalifikaci pro více zapojených pozic, jako jsou manažerské kurzy pro vzdělávání a rozvoj, vzhledem k jejich výuce EMBA a jejich předchozí pracovní zkušenosti. Další možností je pracovat jako analytik operačního výzkumu, provádět výzkum a poradenství v rámci společnosti o zprostředkování pracovních a organizačních otázek.

EMBA v organizačním řízení je cenná volba pro ty, kteří již pracují na plný úvazek, s programy dostupnými po celém světě, často prostřednictvím dálkového studia, aby lépe odpovídaly pracovním plánům. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více

Executive MBA v mezinárodní společnosti v oblasti infrastruktury

Structuralia
Online & Campus forma Denní studium 650 hodin October 2019 Španělsko Alcobendas

Executive MBA v podnicích ve stavebnictví se stala po sedmnácti vydání učil jak v Madridu a Barceloně, odkaz v tomto odvětví jako vzdělávacího programu k řízení podniku ve Španělsku a Latinské Americe. Od roku 2010, kdy byla zahájena jeho mezinárodní verzi, které se účastní studenti z osmnácti zemí Latinské Ameriky, s podporou a spoluprací Organizace amerických států (OAS). Současná situace ve stavebnictví na celém světě a že je třeba podporovat internacionalizaci společnosti je důvodem předložení tohoto mezinárodního programu zaměřenou zejména na odborníky z obou evropského a amerického španělsky hovořící kontinentu. [+]

Pokud se ztotožňujete s některým z těchto případů, je to váš program!

Chcete , aby předem svou sektor a rozvíjet profesionálně v aktuálním výkonu. Chtěl bych , aby nasměrovat oddělení ve vaší současné společnosti nebo společnosti ve Vašem odvětví a povolání. Máte dojem, aby provedla a splnit úkol vytvořit firmu nebo nějaký podnět na vlastní pěst. Chcete , aby se specializují na řízení podniku v oblasti infrastruktury. Uvažujete o možnosti vytvořit v Latinské Americe nebo ve Španělsku a můžete podělit o své zkušenosti s ostatními profesionály, jako jste vy v kosmopolitní město, jako je Madrid.

Proces globalizace, která je v současné době vyrábí vede, všichni profesionálové obecně a průmyslových inženýrů zejména potřebou být otevřený geografické mobility, v závislosti na možnostech, které mohou nastat v jiných zemích.... [-]


Výkonný Master v institucionálním a řízení školství

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců Přihlašování započato Švýcarsko Zürich + 1 více

Tato Výkonný Master (EMBA), v institucionální a studijním řízení vzdělávací program je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně 5 let ve vedoucí pozici ve stejném oboru, nebo podobné, [+]

3 předních univerzitách = 1 europské Všichni studenti budou mít kromě ABM diplom společný diplom s University of Dąbrowa Górnicza (WSB) a Tarase Ševčenka National University. 3 špičkové evropské univerzity = nejlepší Virtuální / Vzdálenost Program = 1 Top Evropský diplom ŠVÝCARSKO + EU + TOP žebříček 500

Advance své zkušenosti na ABM

Spojte se s žáky a vůdci, jako jste vy v našem internetovém magisterských programech. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako magisterského studia na ABM.

Pro akademické výzkumné pracovníky a pedagogy

Výkonný magisterský institucionální i pedagogické Management (EMBA) znamená další úroveň dosažení v každém akademickém oboru.... [-]