MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Nový Zéland - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Nový Zéland

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Nový Zéland je země nádherné a rozmanité přírodní krásy. Kiwi jsou nejen jedním z národních symbolů - dalšími jsou stříbrné list kapradiny a koru -, ale také jméno Novozélanďané obvykle nazývají. Zámořské studenti budou muset zaplatit plné školné a své životní náklady při studiu na Novém Zélandu instituce.

Kombinované EMBA studium v Nový Zéland - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Nový Zéland. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

Výkonný Master of Business Administration

Victoria University of Wellington
Nový Zéland, Wellington
EMBA
02 Mar 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 semestry
01 Dec 2020
Angličtina
Campus forma

Postavte se do pozice ve vrcholovém managementu s výkonnou kvalifikací, která posiluje vaši analytickou přísnost a strategický důraz. Executive Master of Business Administrati ...

Čtěte více