MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Německo - Vallendar - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Německo - Vallendar

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Vallendar se nachází v okrese Mayen-Koblenz. Má malou populaci, která je podávána prostřednictvím renomované soukromé vysoké škole lze nalézt v rámci svých hranic, které nabízejí různé programy, zejména v oblasti managementu.

Kombinované studium EMBA studium v Německo - Vallendar - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Německo, Vallendar. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Globální manažerský mba program

Kellogg-WHU Executive MBA Program
EMBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Kellogg-WHU Executive MBA program je určen pro manažery, kteří usilují o to, aby se stali efektivnějšími a odpovědnějšími představiteli v dnešním konkurenčním prostředí s vyso ...

Čtěte více