MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Německo - Mannheim - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Německo - Mannheim

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Města Mannheim spočívá v Bádensku-Württembersku na jihozápadě Německa. Je to jeden z německých měst, které mají své cesty a ulice stanovených v rastru. Největší vysokoškolské instituce ve městě jsou University of Mannheim a univerzita pro klinické medicíny v Mannheimu.

Kombinované studium EMBA studium v Německo - Mannheim - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Německo, Mannheim. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Tongji-mannheim dvoustupňové vedoucí mba

Tongji University, School of Economics and Management
EMBA
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

TONGJI-MANNHEIM Dual Degree Executive MBA (EMBA) program s jeho silným Sino-německé zaměření reaguje na rostoucí poptávku po manažerů, kteří mohou úspěšně navigovat výzvy obou ...

Čtěte více