MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Německo - Ingolstadt - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Německo - Ingolstadt

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete dokonce pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Odpočinek na březích Dunaje ve státě Bavorsko Německo je město Ingolstadt. To je doma k víc než 100,000 obyvatelů. Ingolstadt Město má dvě hlavní univerzity a další instituce vyššího vzdělávání.

Kombinované studium EMBA studium v Německo - Ingolstadt - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Německo, Ingolstadt. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management
EMBA
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Executive MBA: výkonný perspektiva! Manažeři čelí dnes více než kdy jindy, speciální profesní a osobní výzvy čelit. S executive.mba WFI má ...

Čtěte více