MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Německo - Baden-Baden - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Německo - Baden-Baden

Poté, co jste získali právnický titul podnikání a mají významný hands-on zkušeností, je dalším krokem je Executive MBA (EMBA). Programy kombinují základy, jako jsou finance, účetnictví a marketingu se vedení studií, které se dostane do vysoké úrovni výkonných a řídících funkcích.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Baden-Württemberg je stát v Německu, které má více než 10 milionů lidí. To je rozděleno do 35 okresů a má 9 samostatných měst. Stát se může pochlubit tím, že některé z nejznámějších a nejstarších univerzit, které mají prestižní postavení v Německu.

Kombinované studium EMBA studium v Německo - Baden-Baden - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Německo, Baden-Baden. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Globální manažerský mba program

Kellogg-WHU Executive MBA Program
EMBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Kellogg-WHU Executive MBA program je určen pro manažery, kteří usilují o to, aby se stali efektivnějšími a odpovědnějšími představiteli v dnešním konkurenčním prostředí s vyso ...

Čtěte více