MBASTUDIES

EMBA studium v Mexiko - Zde naleznete EMBA studium v Mexiko

Mexiko je zemí s bohatou historií a slibnou budoucnost. Několik měst, jsou považovány za důležité průmyslové a obchodní centra, stejně jako domov pro mnoho národních a nadnárodních společností. Zahraniční studenti mohou těšit na kulturu, krajinu, ale i světového kulturního dědictví UNESCO, že Mexiko má nabídnout.


Mexiko EMBA programy nabízejí globální pohled s latinsko-americké zaměření. Mexiko EMBA programy jsou určeny pro běžné uprostřed profesní dráhy, profesionály, kteří se snaží rozvíjet svou kariéru svého dalšího vzdělávání. Programy jsou strukturovány tak studenti mohli pokračovat v práci i sledování jejich vzdělávání. Studenti sledují EMBA Mexiko získá kompetence v základech podnikání, jako jsou finance, účetnictví, informační technologie, marketing, etika a ekonomie, se zaměřením na vedení a řízení.Studenti EMBA programy Mexika se učí myslet kriticky pro strategické rozhodování v měnící se globální podnikatelské prostředí.


Zvažte EMBA Mexiko, které vám pomohou předem ve své kariéře. Podívejte se na níže uvedených možností!

nalezené výsledky Filter

EGADE - WP Carey Executive MBA

EGADE Business School
EMBA Srpen 2020 Kombinované Angličtina Campus forma

Investujte do světové MBA Executive MBA, která vás připraví na vyšší vedoucí příležitosti a spojí vás s výkonnou globální sítí.

Čtěte více

MBA pro manažery

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
EMBA 01 October 2020 Kombinované španělština Campus forma

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností ...

Čtěte více