MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Mexiko - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Mexiko

Výkonný MBA (EMBA), titul je určen pro zkušené profesionály, kteří jsou připraveni získat dovednosti potřebné pro práci v výkonné vedoucích a řídících pozicích. Programy prozkoumat složitosti vedení, finance, marketing a další relevantní témata.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Kombinované EMBA studium v Mexiko - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

EGADE - WP Carey Executive MBA

EGADE Business School
Mexiko, Mexico City + 5 Více
EMBA
05 Aug 2020
<
Kombinované
<
15 měsíce
Angličtina
Campus forma

Investujte do světové MBA Executive MBA, která vás připraví na vyšší vedoucí příležitosti a spojí vás s výkonnou globální sítí.

Čtěte více

MBA pro manažery

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Venezuela, Caracas + 12 Více
EMBA
Říjen 2020
<
Kombinované
španělština
Campus forma

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností ...

Čtěte více